Arkady

warning: Creating default object from empty value in /home/users/chorosnet/public_html/pk2/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1388.

Skarby Kartografii – Jan A. Wendt

Właściwie to powinienem powiedzieć, że jest to książka w sam raz na wakacje. Czyż nie marzyliście kiedyś, że odnajdziecie wielki skarb? Że podczas wakacji nad morzem odnajdziecie starą mapę z krzyżykiem i gdy dorośniecie odnajdziecie to miejsce? A może sami rysowaliście mapy. Co pobudzało Waszą wyobraźnię?

okładka książki

Przewodnik Archeologiczny po Polsce

Lada moment (wrzesień 2013) ruszy kolejna edycja biskupińskiego festynu. Trochę z racji wykształcenia, trochę ze zwykłej i często zaspokajanej ciekawości, kiedy słyszę o Biskupinie, lub innych turniejach, zawsze zastanawiam dlaczego większość z nas kojarzy tylko turystyczne hity. W naszym kraju jest o wiele więcej miejsc o których można cudownie opowiadać całymi nocami.

okładka książki

Zielnik – Rośliny uprawne; Warzywa

Te dwa Zielniki to część większego cyklu zaproponowanego przez wydawnictwo Arkady. Zaintrygował nas ze względów przede wszystkim kulinarnych i właśnie pod tym kątem mieliśmy zamiar napisać recenzję. Wcześniej jednak na Zielnikach swoje łapki położył Redackyjny Chochlik.

okładka książki

Subskrybuj zawartość